english to assamese translation | assamese translation to english

english to assamese translation | assamese translation to english – english assamese translation, google english to assamese translation online, hindi to assamese translation, english to assamese translation app, bengali to assamese translation, english to assamese translation online, english to assamese translation apps,

English To Assamese Translation -ইংৰাজীৰ পৰা অসমঅনুবাদ: আপুনি ইংৰাজীক ইংৰাজী লৈ অনুবাদ কৰিবলৈ অসুবিধাৰ সন্মুখীন হৈছে নে ইংৰাজীলৈ অসমীকৰণ কৰাত, আপুনি গুগলত অনুসন্ধান কৰে আৰু তথাপিও কেইছেকেণ্ডৰ ভিতৰতে অসমলৈ অনুবাদ কৰা নিখুঁত অনুবাদক বিচাৰি পোৱা নাই।

Translate English To Assamese – Click Here 

English To Assamese Translation

যদি আপুনি গৈ গুগল অনুবাদক পৰীক্ষা কৰে তেন্তে ই ও অসমভাষাসমৰ্থন নকৰে।

assamese translation to english

এই ৱেবছাইটটোৱে আপোনাক অনুবাদ কৰাত সহায় কৰিব (ইংৰাজীৰ পৰা অসমঅনুবাদলৈ) – য’ত আপুনি কেইছেকেণ্ডৰ ভিতৰত ইংৰাজী ক’ত অসমলৈ অনুবাদ কৰিব পাৰে। আপুনি যিকোনো ভাষাক অসমলৈ অনুবাদ কৰিব পাৰে আৰু এই অনুবাদকত আপুনি এটা ভাৰ্চুৱেল অসমী কীবোৰ্ডও পায়, যি আপোনাক অসমত টাইপ কৰাত সহায় কৰে। এই ভাৰ্চুৱেল কীবৰ্ড যোগ কৰি আপুনি এতিয়া ইংৰাজী বা যিকোনো ভাষাত অসমীক অনুবাদ কৰিব পাৰে।

English to Assamese Google Translator

গুগল অনুবাদকে সকলো ভাষাসমৰ্থন কৰে কিন্তু যেতিয়া অসমলৈ অনুবাদ কৰাৰ কথা আহে গুগল অনুবাদকে অসমভাষাসমৰ্থন নকৰে। যেতিয়া আপুনি গুগলত কীৱৰ্ড টো অনুসন্ধান কৰে- ইংৰাজী এচামছ গুগললৈ অনুবাদ কৰক, গুগল অনুবাদক পৃষ্ঠাটো খুলিব কিন্তু যেতিয়া আপুনি দেখিব, ই কেৱল বাংলাক কনভেট কৰিবলৈ দেখুৱায়, কোনো অসমভাষা নহয়। গুগলৰ পৰৱৰ্তী আপডেটত থাকিব পাৰে, এংলচিহ টু এচিজ অনুবাদ সোনকালেই গুগল অনুবাদকত উপলব্ধ হ’ব।

English to Assamese Tanslation App

এনে বহুতো এপ আছে যিয়ে ভাও লয় যে তেওঁলোকে ইংৰাজীক অসম অনুবাদলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব পাৰে। কিন্তু তেওঁলোকৰ মাত্ৰ কেইজনমানে বিনামূলীয়াকৈ কাম কৰে। বেছিভাগ এপ্প অভিধান, সেইবোৰ েই অসমলৈ ৰূপান্তৰ কৰিব নোৱাৰে। এই এপ্পবোৰে কেৱল শব্দটো সম্পূৰ্ণ বাক্য নহয় অনুবাদ কৰে। এই ধৰণৰ এপ্পডাউনলোড কৰাটো সময়, আন্তঃসংযোগ আৰু ফোন ষ্টোৰেজৰ অপচয়। ইংৰাজীৰ পৰা অসমঅনুবাদৰ এটা সৰু উদ্দেশ্যৰ বাবে এই এপটোৰ কোনোটো ডাউনলোড নকৰিব।

যদি আপুনি ইংৰাজীক অসমঅনুবাদলৈ ৰূপান্তৰ কৰা এপ্প এটা বিচাৰে তেন্তে আপুনি প্লে ষ্টোৰৰ পৰা মাইক্ৰছফ্ট অনুবাদক ডাউনলোড কৰিব পাৰে কিন্তু যদি আপুনি কোনো এপ্প ডাউনলোড কৰিব নিবিচাৰে তেন্তে আপুনি কেৱল এই ৱেবছাইট অনুবাদকটো ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে, যি হৈছে এজন মাইক্ৰছফ্ট অনুবাদক যি ইংৰাজীক কেইমিলি ছেকেণ্ডৰ ভিতৰত েঅসম অনুবাদলৈ ৰূপান্তৰ কৰে

English to Assamese Voice Tanslation

যদি আপুনি আপোনাৰ কণ্ঠেৰে ইংৰাজী কন্ঠস্বৰেৰে অসমলৈ অনুবাদ কৰিব বিচাৰে তেন্তে এই অনুবাদকে ইংৰাজীৰ পৰা অসমভইচ অনুবাদলৈও সমৰ্থন কৰে। যেতিয়া আপুনি এই ইংৰাজীটো অসমঅনুবাদৰ বাবে খুলিব- প্ৰথমে আপুনি এটা শব্দ টাইপ কৰিব লাগিব আৰু তাৰ পিছত মাত্ৰ এক মাইল ছেকেণ্ডঅপেক্ষা কৰক আপুনি দেখিব যে ওপৰৰ শাখাত এটা মাইক বিকল্প এপেৰে হ’ব। এতিয়া মাত্ৰ মাইকত ক্লিক কৰক আৰু আপোনাৰ কথা কওঁক আৰু ই স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে অসমলৈ ৰূপান্তৰিত হ’ব।

Virtual Keyboards for Assamese Tanslation

যেতিয়া আপুনি ইংৰাজীৰ পৰা অসমঅনুবাদ বিচাৰে আপুনি কেৱল আপোনাৰ পাঠ টাইপ কৰিব লাগিব আৰু ই সহজে অসমলৈ অনুবাদ কৰিব। লগতে যদি আপুনি ইংৰাজীলৈ ৰূপান্তৰিত অসমীক বিচাৰে তেন্তে এই অনুবাদকে বহুতো ভাষাৰ বাবে ভাৰ্চুৱেল কীবৰ্ডসমৰ্থন কৰে। আপুনি এই ভাৰ্চুৱেল কীৱৰ্ডটো অসমত টাইপ কৰিবলৈ ব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে আৰু ই স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে আপোনাৰ পাঠক নিৰ্বাচিত ভাষালৈ ৰূপান্তৰ কৰিব।

আপুনি প্ৰদত্ত ভাষাবোৰ টাইপ কৰাৰ বাবে আৰু লগতে বহুতো ভাষাৰ বাবে এই ভাৰ্চুৱেল কীৱৰ্ডব্যৱহাৰ কৰিব পাৰে।

Hindi to Assamese Tanslation

এই অনুবাদকে হিন্দী ভাৰ্চুৱেল কীবৰ্ড সমৰ্থন কৰে, এই ভাৰ্চুৱেল কীৱৰ্ডৰ সহায়ত আপুনি হিন্দীত টাইপ কৰিব পাৰে আৰু ই স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে অসমলৈ ৰূপান্তৰিত হ’ব

Assamese to English Tanslation

এই অনুবাদকে হিন্দী আৰু বঙালীৰ দৰে অসমী ভাৰ্চুৱেল কীবোৰ্ডকো সমৰ্থন কৰে, এই ভাৰ্চুৱেল কীৱৰ্ডৰ সহায়ত আপুনি অসমত টাইপ কৰিব পাৰে আৰু ই স্বয়ংক্ৰিয়ভাৱে ইংৰাজীলৈ ৰূপান্তৰিত হ’ব

টাইপ কৰাটো যথেষ্ট কঠিন। গতিকে, তাৰ সলনি আপোনাৰ নিৰ্দিষ্ট ভাষাক নিৰ্দিষ্ট ভাষালৈ অসমবা অসমীলৈ ৰূপান্তৰ কৰিবলৈ ভইচ অনুবাদ ব্যৱহাৰ কৰক।

english to assamese translation | assamese translation to english – english assamese translation, google english to assamese translation online, hindi to assamese translation, english to assamese translation app, bengali to assamese translation, english to assamese translation online, english to assamese translation apps,

Add Comment