Assam Skill Development Mission (ASDM) Recruitment 2021 – 11 Manager, Accountant & Other Vacancy

Assam Skill Development Mission (ASDM) Recruitment 2021 – 11 Manager, Accountant & Other Vacancy – Assam Skill Development Mission অসম দক্ষতা বিকাশ মিছনে (এএছডিএম) অসম দক্ষতা বিকাশ মিছনৰ অধীনত অসম দক্ষতা বিশ্ববিদ্যালয় প্ৰকল্প, মঙ্গলদোই, জিলা দৰংৰ বাবে ১১ টা খালী পদৰ নিযুক্তিৰ বাবে এখন জাননী প্ৰকাশ কৰিছে। আগ্ৰহী আৰু যোগ্য প্ৰাৰ্থীসকলে ইয়াত আবেদন কৰিব পাৰে।

Join Our Telegram Group

Click Here

Join Our facebook Group

Click Here

Visit  Our Official website

Click Here

Assam Skill Development Mission (ASDM) Recruitment 2021

1. উপ প্ৰকল্প সঞ্চালক
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

2. ফাইনেন্স মেনেজাৰ
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

3. একাউণ্টেণ্ট
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

4. দক্ষতা প্ৰৱন্ধক (সেৱা খণ্ড)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

5. দক্ষতা প্ৰৱন্ধক (অভিযান্ত্ৰিক খণ্ড)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

6. ক্ৰয় ব্যৱস্থাপক (অসামৰিক আৰু পৰামৰ্শদাতা)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

7. ক্ৰয় (প্ৰশিক্ষণ সঁজুলি)
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

8. যোগাযোগ ব্যৱস্থাপক
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

9. অসামৰিক অভিযন্তা
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

10. লিংগ আৰু খিলঞ্জীয়া লোক বিশেষজ্ঞ
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

11. পৰিৱেশ বিশেষজ্ঞ
পোষ্টৰ সংখ্যা: 1

পৰিশোধ:

# উপ প্ৰকল্প সঞ্চালক: 1.5 লাখ টকাৰ পৰা 2.0 লাখ টকাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী
# ফাইনেন্স মেনেজাৰ: 1.00 লাখ টকাৰ পৰা 1.25 লাখ টকাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী
# একাউণ্টেণ্ট: 0.75 লাখ টকাৰ পৰা 0.90 লাখ টকাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী
# দক্ষতা প্ৰৱন্ধক (সেৱা খণ্ড): 1.00 লাখ টকাৰ পৰা 1.25 লাখ টকাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী
# দক্ষতা প্ৰৱন্ধক (অভিযান্ত্ৰিক খণ্ড): 1.00 লাখ টকাৰ পৰা 1.25 লাখ টকাৰ ভিতৰত
# ক্ৰয় ব্যৱস্থাপক (অসামৰিক আৰু পৰামৰ্শদাতা): 1.00 লাখ টকাৰ পৰা 1.25 লাখ টকা।
# ক্ৰয় (প্ৰশিক্ষণ সঁজুলি): 1.00 লাখ টকাৰ পৰা 1.25 লাখ টকা।
# যোগাযোগ ব্যৱস্থাপক: 1.00 লাখ টকাৰ পৰা 1.25 লাখ টকাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী
# অসামৰিক অভিযন্তা: 0.75 লাখ টকাৰ পৰা 0.90 লাখ টকাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী
# লিংগ আৰু খিলঞ্জীয়া লোক বিশেষজ্ঞ: 0.75 লাখ টকাৰ পৰা 0.90 লাখ টকাপ্ৰধানমন্ত্ৰী
# পৰিৱেশ বিশেষজ্ঞ: 0.75 লাখ টকাৰ পৰা 0.90 লাখ টকাৰ প্ৰধানমন্ত্ৰী

Read More – Morigaon Judiciary Recruitment 2021

Assam Skill Development Mission Eligibility Criteria 

# উপ প্ৰকল্প সঞ্চালক: সামাজিক বিজ্ঞান, অভিযান্ত্ৰিক, শিক্ষা আৰু অধ্যয়নৰ আন যিকোনো প্ৰাসঙ্গিক ক্ষেত্ৰত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। কমেও ১০ বছৰৰ কামৰ অভিজ্ঞতা য’ত পাঁচ বছৰ এটা দক্ষ প্ৰতিষ্ঠানত থাকিব লাগিব।

# ফাইনেন্স মেনেজাৰ: ব্যৱসায় অধ্যয়নত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী ধাৰণ কৰা চাৰ্টাৰ্ড একাউণ্টেণ্ট। এডিবি বা বিশ্ব বেংকৰ বিত্তীয় প্ৰকল্পত কামৰ অভিজ্ঞতাৰ সৈতে বিত্তত কমেও 15 বছৰৰ অভিজ্ঞতা।

# একাউণ্টেণ্ট: একাউণ্টিং পেছাদাৰী হিচাপে 10 বছৰৰ অভিজ্ঞতা থকা চাৰ্টাৰ্ড একাউণ্টেণ্ট। একাউণ্টিংৰ এখন সম্পূৰ্ণ কিতাপ প্ৰস্তুত কৰিবলৈ সক্ষম।

# দক্ষতা প্ৰৱন্ধক (সেৱা খণ্ড): অধ্যয়নৰ যিকোনো সেৱা খণ্ডৰ ক্ষেত্ৰত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। এটা সেৱা খণ্ডৰ কোম্পানীত কমেও 15 বছৰৰ কামৰ অভিজ্ঞতা। দক্ষতা / প্ৰশিক্ষণ প্ৰতিষ্ঠানএটাত কাম কৰাৰ পাঁচ বছৰৰ অভিজ্ঞতা।

# দক্ষতা প্ৰৱন্ধক (অভিযান্ত্ৰিক খণ্ড): অধ্যয়নৰ যিকোনো সেৱা খণ্ডৰ ক্ষেত্ৰত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। এটা অভিযান্ত্ৰিক খণ্ডৰ কোম্পানীত কমেও ১৫ বছৰৰ কামৰ অভিজ্ঞতা। দক্ষতা / প্ৰশিক্ষণ প্ৰতিষ্ঠানএটাত কাম কৰাৰ পাঁচ বছৰৰ অভিজ্ঞতা।

# ক্ৰয় ব্যৱস্থাপক (অসামৰিক আৰু পৰামৰ্শদাতা): অভিযান্ত্ৰিকবিদ্যাত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী থকা পেছাদাৰী ক্ৰয় অৰ্হতা। এছিয়ান ডেভেলপমেণ্ট বেঙ্ক, বিশ্ব বেঙ্ক, বা অন্যান্য বহুপাক্ষিক সংগঠনৰ দ্বাৰা বিত্তীয় প্ৰকল্প এটাত কমেও তিনি বছৰ কাম কৰাৰ সৈতে নিম্নতম 10 বছৰৰ কামৰ অভিজ্ঞতা।

# ক্ৰয় (প্ৰশিক্ষণ সঁজুলি): অভিযান্ত্ৰিকবিদ্যাত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী থকা পেছাদাৰী ক্ৰয় অৰ্হতা। এছিয়ান ডেভেলপমেণ্ট বেঙ্ক, বিশ্ব বেঙ্ক, বা অন্যান্য বহুপাক্ষিক সংগঠনৰ দ্বাৰা বিত্তীয় প্ৰকল্প এটাত কমেও তিনি বছৰ কাম কৰাৰ সৈতে নিম্নতম 10 বছৰৰ কামৰ অভিজ্ঞতা।

# যোগাযোগ ব্যৱস্থাপক: বিপণন যোগাযোগত বিশেষভাৱে স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। মিডিয়া উদ্যোগত কমেও ১০ বছৰৰ কামৰ অভিজ্ঞতা।

# অসামৰিক অভিযন্তা: অসামৰিক অভিযান্ত্ৰিকবিদ্যাত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। এটা সন্মানীয় অসামৰিক অভিযান্ত্ৰিক প্ৰতিষ্ঠানৰ অসামৰিক অভিযন্তা হিচাপে কমেও ৮ বছৰৰ কামৰ অভিজ্ঞতা।

# লিংগ আৰু খিলঞ্জীয়া লোক বিশেষজ্ঞ: সামাজিক বিজ্ঞানত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। লিংগ / থলুৱা লোকৰ পাঁচ বছৰৰ অভিজ্ঞতাই কাম কৰে। এ.ডি.বি. বিত্তীয় প্ৰকল্প বা অন্যান্য বহুপাক্ষিক সংগঠনত কাম কৰাৰ অভিজ্ঞতা।

# পৰিৱেশ বিশেষজ্ঞ: পৰিৱেশ অধ্যয়নত স্নাতকোত্তৰ ডিগ্ৰী। পৰিৱেশ বিপদাশংকা মূল্যায়নত পাঁচ বছৰৰ অভিজ্ঞতা। এ.ডি.বি. বিত্তীয় প্ৰকল্প বা অন্যান্য বহুপাক্ষিক সংগঠনত কাম কৰাৰ অভিজ্ঞতা।

বাছনি প্ৰক্ৰিয়া: তালিকাভুক্ত প্ৰাৰ্থীসকলৰ সাক্ষাৎকাৰ 09 জুন, 2021 তাৰিখৰ পৰা জুম বা অন্যান্য ভিডিঅ’ কনফাৰেন্সিং প্লেটফৰ্মৰ জৰিয়তে ভাৰ্চুৱেল মোডৰ দ্বাৰা অনুষ্ঠিত কৰা হ’ব। সাক্ষাৎকাৰ, সময় আদিত উপস্থিত থকাৰ বাবে অনলাইন লিংক সম্পৰ্কীয় বিৱৰণবোৰ তেওঁলোকৰ ইমেইল আইডিত তালিকাভুক্ত প্ৰাৰ্থীসকলৰ সৈতে ভাগ বতৰা কৰা হ’ব। প্ৰাৰ্থীসকলক অনলাইন ভিডিঅ’ কনফাৰেন্স লিংকৰ বাবে কমেও 01 (এক) আগতীয়াকৈ তেওঁলোকৰ ইমেইল পৰীক্ষা কৰিবলৈ পৰামৰ্শ দিয়া হৈছে।

How to apply for Assam Skill Development Mission (ASDM) Recruitment

# আৱেদনকাৰীসকলে তেওঁলোকৰ আপ টু ডেট জৈৱ তথ্য ৰখা ৰখা আৱেদনবোৰ আৰু লগতে শিক্ষাগত আৰু পেছাদাৰী অৰ্হতা, কামৰ অভিজ্ঞতা, প্ৰশংসাপত্ৰ আদিৰ প্ৰতিলিপি ৰখা ৰখা আৱেদনবোৰ মই asup.recruitment@gmail.com কৰা ই-মেইলত দাখিল কৰিব লাগে।

# ই-মেইলৰ বিষয় শাৰীত “__

# আৱেদনসমূহ “30 মে, 2021 ৰ পৰা 06 জুন, 2021 লৈকে সন্ধিয়া 05:00 বজালৈ” প্ৰাপ্ত কৰা হ’ব।

# যিসকল প্ৰাৰ্থীয়ে ইতিমধ্যে বিজ্ঞাপন নম্বৰৰ বিৰুদ্ধে আবেদন কৰিছে। এএছডিএম-2828/2021/এএছইউপি/ বিজ্ঞাপন/86 তাৰিখ: 26.02.2021 পুনৰ আবেদন কৰাৰ প্ৰয়োজন নাই।

বিজ্ঞাপনৰ বিৱৰণ:

 

Add Comment